LKS Sokół Sokolniki - strona oficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Sokół ma Czerepaka, Knapy mają sędziego :)

• autor: Wisnia22, 2009-09-13 23:24
Kolejarz Knapy - Sokół Sokolniki 1:2 (1:2)

Skład: M.Czerepak - P.Duma, K.Hałka, K,Kasak, M.Szewc, P.Pikus, B.Turbiarz, Sz.Sulowski, P.Grądziel P.Kasak, P.Samołyk oraz M.Wdowiak, P.Robak, M.Rękas,

Mecz rozgrywany na boisku Wisanu dostarczył wielu emocji kibicom jak i zawodnikom, a wszystko za sprawą sędziego Antosza i M.Czerepaka bowiem Ci dwaj zostali głównymi bohaterami spotkania tylko że sędzia został negatywnym bohaterem, dwa karne dla Kolejarza z kapelusza, pełno żółtych kartek dla gości, kontrowersyjne faule jednym słowem sędzia porażka.

Więcej w rozwinięciu
    Za to M.Czerepak został pozytywnym bohaterem spotkania, w pierwszej połowie wyciągnął dwa rzuty karne, a i jego bardzo dobre interwencje pozwoliły odnieść Sokołowi zwycięstwo. Zespół Knap jako pierwszy objął prowadzenie po strzale z rzutu wolnego bramkę zdobył K.Polek w 10 minucie spotkania. Później do siatki trafiali już tylko nasi zawodnicy. Do wyrównania doprowadził z bliskiej odległości P.Kasak po strzale głową, później swoim kunsztem strzeleckim popisał się P.Samołyk dając prowadzenie Sokołowi. W ostatniej minucie spotkania P.Pikus nie wykorzystał rzutu karnego.
    Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, swoje okazje miał zespół z Knap jak i Sokół, nie przemyślane i nie rozważne decyzje podejmowane przez sędziego Antosza psuły rangę tego spotkania. Po końcowym gwizdku drukarza zawodnicy wraz z prezesem w geście podziękowania wznieśli do góry M.Czerepaka.
   Dla beniaminka z Sokolnik są to pierwsze punkty po 2 porażkach z rzędu, dla Kolejarza pierwsza strata punktów od spotkania z Dąbrowicą gdzie wynik zweryfikowano jako walkower obustronny.
W dzisiejszym wydaniu echo dnia ukazały się dwa artykuły na temat naszego zespołu jeden z nich odnoszący się do pucharowego spotkania z Siarką nazwanego "Piłkarskim Świętem", zaś drugi "Bohater z Sokolnik" mowa oczywiście o wyczynie bramkarza Sokoła
Ogromne podziękowania dla kibiców którzy bardzo głośno wspierali swój zespół. Juniorzy pokonali zespół Knap 7:1

autor: ~anonim 2009-09-14 12:30:06

avatar ANTOSZ    to   pol    Sokolan    ,  zone   ma  wlasnie   z  SOKOLNIK

autor: ~KIBIC 2009-09-14 12:37:00

avatar CO  SIE   DZIEJE    Z     DARKIEM    WOLAKIEM,    SLYSZALEM   ZE    MIAL   ODEJSC   DO   CHMIELOWA   ALBO   DO     TRZESNIA

autor: ~Kolejarz 2009-09-14 15:07:27

avatar Poprawcie sobie wynik Jadachy : Hadykówka na 4 :2 .

autor: ~sokół 2009-09-14 15:20:54

avatar Panowie jakie karne z  kapelusza. nie oszukujmy sie ani nie oczerniajmy piłkarzy z knap. Fakt ze pierwszy karny nie musiał byc podyktowany ale takie karne sie gwiżdże. Jak rozmawialismy po meczu z  gospodarzami to jednogłosnie doszlismy do takiego wniosku. O drugim karnym to mowy nie ma !!! EWIDENTNY BYŁ nie pozostawiam tu złudzeń. Sędzia nie prowadził tak złych zawodów jak piszecie.Miał pare złych decyzji ale padały one zarówno pod adresem gospodarzy jak i gości.Dzięki panowie  kolejarza za mecz. Gracie naprawde dobry futbol- wiadomo nie zawsze wszystko wychodzi tak jakby sie chciało.Pozdrowienia z sokolnik

autor: ~anonim 2009-09-14 15:49:01

avatar Sędzia popełniał MULTUM BŁĘDÓW i był zdecydowanie przychylniejszy dla Kolejarza. BRAWO DLA MARKA I KIBICÓW KTÓRZY wspaniale dopingowali!!!!!!!!!!

autor: ~sokol 2009-09-14 17:39:53

avatar kibice swietnie sie zaprezentowali, dziekujemy za wsparcie pozdrooo :)

autor: ~Jadachy 2009-09-14 18:20:12

avatar Bravo Sokolany. Obstawiałem w typerze 1:2 i miałem dobre przeczucie. Powodzenia w następnych kolejkach, My jedziemy do lidera z zamiarem wywiezienia dobrego wyniku.

autor: ~anonim 2009-09-14 19:58:46

avatar Sokol macie bardzo dobra druzyne i swietnych kibicow, pozdrowienia z knapow

autor: ~anonim 2009-09-14 20:22:28

avatar Dzięki kolego z Knapów, wy też jesteście dobrzy. Tylko uspokójcie tego pana z dziewiątką i oduczcie pokazywania brzydkich gestów do kibiców.

autor: ~Knp 2009-09-15 15:23:40

avatar Nie no u was pokazywanie brzydkich rzeczy do kibiców tez  było i jeszcze jakies głupie przyśpiewki. Nie wiem kto w tej sytuacji gorzej sie zachowywał. NIe to ze mowie złośliwie ale to wasi kibice  sie gorzej zachowywali  niz nasi. Takze ten twój post był nie potrzebny odnosnie naszych kibiców....pozdro z knp

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Słowianin GrębówLKS SOKÓŁ SOKOLNIKI
Słowianin Grębów 2:3 LKS SOKÓŁ SOKOLNIKI