• autor: Wisnia22, 2009-08-19 20:40
LKS Sokół Sokolniki - KS Wisan Skopanie 4:2 (1:1)

Skład: M.Czerepak - P.Duma K.Hałka Ł.Bożek P.Wiśniewski (60'P.Cąpała) - P.Robak( 60'B.Turbiarz) M.Rękas (60'M.Szewc) M.Myszka D.Wolak(70'P.Grądziel) - P.Kasak, P.Pikus

Bramki. Kasak, Cąpała 3

W dniu dzisiejszym pokonaliśmy zespół Wisanu na własnym boisku w ramach okregowego Pucharu Polski po regulaminowych 90 minutach był remis 2:2 ciekawe jest to że ostatni pojedynek ligowy zakończył się takim właśnie rezultatem.  W dogrywce jedni jak i drudzy mogli przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść do 118minuty był remis. Na dwie minuty przed zakończeniem dogrywki Sokół strzela bramkę sprawiając ogromna radość kibicom. Po upływie 60 sekund Sokół strzela na 4:2 po raz kolejny ogromna euforia wśród kibiców którzy licznie przybyli na to spotkanie. W rozwinięciu pozostałe wyniki
Unia Skowierzyn – Polonia Przędzel 3:0 (2:0), Tur 22, Myszka 35, Dybus 60
Zbydniowianka Zbydniów – Wielowieś Tarnobrzeg 6:1 (4:0), Kierepka 37, 45, Szul 18, Bąska 20, Mazur 75, Wroński 84 – Stachowicz 60
Lasowiak Wola Baranowska – Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 1:0 (0:0), Pluta 65
Dolina Tanwi Wólka Tanewska - Rotunda Krzeszów 0:5 (0:1)
LKS Tarnowska Wola - Sparta Jeżowe 2:4 (1:2)
Huragan Ździechowice - Sanna Zaklików 0:3 (0:2), Odrzywolski 24, R. Zakościelny 27, 85 T. Baran
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - Truck Kotowa Wola 3:2 (1:0)
Kolejarz Knapy - Łęg Kopcie 2:4 (2:2)
Sokół Sokolniki - Wisan Skopanie 4:2 (1:1) Kasak 41, Cąpała 87, 116, 120 – Ciołek 28, 50
Azalia
Brzóza Królewska - Victoria Giedlarowa 4:2 (2:1)
ŁKS Łowisko – Azalia Przemiana Wola Zarczycka 3:1 (1:0), Gąska 10, Cholewa 50, Marciniak 75 – Szczepaniec 80 KS Jarocin - Ceramika
Harasiuki 1:4 (1:2), Wojtyło 11 – Pawełko 8, 14, 65, Waliłko 85
Jeziorak Chwałowice – Kempus Kępie Zaleszańskie 0:4 (0:1), Gorczyca 10, Mączka 9, 60, Latawiec 62
Łęg Stany - San Kłyżów 1:2 (1:0)