godz. 17:00
zbiórka w szatni 16:00

Sędziowie : Witoń, Grdeń Wolan

W nadchodzącej kolejce będziemy podejmować u siebie dość nieoczekiwanego lidera z Chwałowic.
Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami w sezonie 05/06 zakończył się bezbramkowym remisem u nas oraz przegraną 5:1 w Chwałowicach.
Wtedy to zespół Sokolnik był liderem po rundzie jesiennej jednak w rundzie rewanżowej Jeziorak okazał się lepszy i to on wywalczył mistrzostwo B-Klasy.
Na szczeblu A-Klasy Sokół wygrał z Jeziorakiem na ich boisku 2:1 a spotkanie rozegrane było 03.06.2001r.
Pojedynek zapowiada się bardzo interesująco.
W nadchodzącym pojedynku zespół beniaminka będzie robił wszystko aby 3pkt zostały w Sokolnikach.
 W ciągu tygodnia na naszym stadionie rozegramy 3 pojedynki z Jeziorakiem następnie z Wisanem w okręgowym PP w dn 19.08 oraz poźniej 23.08 z Ceramiką w lidze.

Gorąco zapraszamy Kibiców na Stadion przy ul. Zastawie

Pozostałe mecze oraz ich obsada sędziowska

Kempus Kępie Zaleszańskie- Łęg Kopcie - (Wieprzęć, Nowak, Rak)
Ceramika Hadykówka - Wisan Skopanie - (Antosz, Wilk A.  , Bogacz)
LZS Jadachy - Sanna Zaklików -  (Wilk T. , Strzelczyk, Czachór)
Kolejarz Knapy - Koniczynka Ocice -  (Wilk G. , Mazgaj , Zięba)
Truck Kotowa Wola - Strzelec Dąbrowica - (Sawicki, Kuszaj, Ordon)
OKS Wielowieś - Unia Skowierzyn - (Złotek, Dul , Kędzierski)

• Komentarzy [25]
  • czytano: [1258]

autor: ~Raul 2009-08-12 11:32:28

avatar Złotek sędzią w Wielowsi ? a to niespodzianka.Powodzenia panowie w niedziele z Jeziorakiem

autor: ~anonim 2009-08-12 13:44:18

avatar RAUL  PILNUJ   SWEJ   UNI   SKOWIERZYN  A  OD   SOKOLA  WON     NIEPRZYMILAJ  SIE   JESTES   SPALONY

autor: ~Raul 2009-08-12 13:58:28

avatar to może pogadamy o tym osobiscie

autor: ~anonim 2009-08-12 13:59:29

avatar masz jaja to się podpisz

autor: Wisnia22 2009-08-12 16:55:57

Profil Wisnia22 w Futbolowo ej dobra skonczcie juz najezdzac na Przemka gra w Uni niech gra jego sprawa. To co ze ktos jest z sokolnik a gra w innym klubie to juz wielkie halo sie robi. Ilu sokolanów gra w trzesni i o nich jakos nic nie mowicie tylko zawsze macie jakies sapy do Przemka a jak jestescie tacy madrzy to sie podpiszcie bo na anonimie to kazdy potrafi kozaczyc

autor: ~Piłkarz Sokoła 2009-08-12 19:08:06

avatar Raul trzymaj sie i nie przejmuj sie idiotami!

autor: ~Sokół 2009-08-12 19:17:06

avatar

To jakis burak ktory ma malo lat albo jest az tak bardzo tepy zeby tak pisac tak jak kolega nizej napisal nie przejuj sie:)

autor: ~anonim 2009-08-13 15:32:15

avatar NAWET  PIKUS  GO  NIE  CHCE    TO   TAKI  OBIEZYSWIAT  NIGDZIE  NIE   ZAGRZEJE   MIEJSCA  ZA   SEZON   BEDZIE   W    TRZESNIU

autor: ~kibic 2009-08-13 15:51:49

avatar W  kadrze  nie   widze   bramkarzy  Kowalczyka  i   Podlaska   czyzby  odeszli  jak  tak  to   gdzie

autor: ~mały 2009-08-13 18:08:04

avatar raul olej gnoji!

autor: Wisnia22 2009-08-13 18:49:13

Profil Wisnia22 w Futbolowo zapewne tak robi :P bo to jakies bezmozgi na anonimie potrafia kozakowac

autor: ~Wisan10 2009-08-13 20:55:30

avatar również powodzenia panowie..z tym co było w niedziele jestem spokojny o wasz wynik ;)..ale na środę się przygotujcie - i niech wygra lepszy ;)

autor: ~anonim 2009-08-13 22:29:51

avatar tak sie składa że my też nie odpuszczamy :)

autor: ~Jeziorak 2009-08-14 23:12:19

avatar my tez gramy na 100% :) A kolego ze skopania pamiętaj nikogo nie wolno lekceżyć:P

autor: ~anonim 2009-08-15 10:02:42

avatar mecz  pucharowy  SOKOL  -WISAN   sedziuja  SAMOLYK  P.  WRONA    D.    WRONA   P---    GORZYCE

autor: ~jeziorak 2009-08-15 14:13:21

avatar macie kilka małych błędów w tabeli i wynikach  drugiej kolejki:P

autor: ~anonim 2009-08-15 14:30:14

avatar włąśnie powinniśmy mieć 2 miejsce !

autor: ~anonim 2009-08-16 20:00:42

avatar sokół 3 : 3 jeziorak

autor: ~anonim 2009-08-16 21:49:00

avatar sedziowie  pomogli  i  SOKOL zremisowal. JEZIORAK byl lepsza druzyna i  jemu  nalezalo  sie  zwyciestwo

autor: ~anonim 2009-08-16 22:19:12

avatar kur.wa chyba wam pomogli  bezm.uzgi .

autor: ~anonim 2009-08-16 22:22:38

avatar Panowie  gra w 1 połowie gra była bardzo nie wyrownana akcje były z kazdej strony zarówno jezioraka jak i sokoła a druga połowa to pierwsze 10 minut jeziorak a pozniej miazdzaca przewaga sokoła az do ostatnich sekund .. a sedzia sedziował jak sedziował raz lepiej  raz gorzej ale to co trzeba było to gwizdał :)

autor: ~anonim 2009-08-16 23:24:30

avatar jezeli chodzi o mecz to spoko mecz walki ale stona przewazajaca to jeziorak bez watpienia  a druga polowa 50 na 50 a nie miazdzaca przewaga sokola  ale nic wynik to juz historia walczymy dalej i tyle powodzonka dla obu druzyn i do zobaczyska

autor: ~anonim 2009-08-17 12:07:58