Sokół: Czerepak M, Bożek Ł, Duma P, Hałka K, Szewc M, Turbiarz B, Elżakowski P (70' Myszka M), Grądziel P (62' Sulowski Sz), Pikus P ( 55' Wolak D), Cąpała P, Samołyk P (88' Rękas M),

Bramki: Grądziel 28' Cąpała 73' Samołyk 88'
Dla Kopci: Żarkowski S 8'

Maksior_777

Przed meczem nasz zespół odebrał puchary z rąk wójta gminy oraz od sekretarza podokregu stalowa wola za awans do A-Klasy. Sam mecz był jak droga z piekła do nieba początkowe minuty spokojna gra jednych jak i drugich jednak w 8 minucie zespół z Kopci wchodzi na prowadzenie po błędzie M.Czerepaka. Nasz zespół dążący do wyrównania osiągnął swój cel 20minut później a autorem bramki był P.Grądziel debiutujący w barwach Sokoła, przed przerwą prowadzenie mogł i powinien dać Sokołowi M.Szewc jednak przestrzelił nad bramką rzut karny. W II połowie mecz byl wyrównany goście grali siłowo zaś gospodarze technicznie. W 73 minucie w polu karnym równo z ziemią zostaje ścięty P.Cąpała który ustawia piłkę na 11 metrze i wykonuje wyrok na gościach a Sokół obejmuje prowadzenie. Na dwie minuty przed końcem meczu wynik na 3:1 ustala P.Samołyk kolejny debiutujący w drużynie beniaminka. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się B.Turbiarz oraz kapitan P.Duma

Wisnia22

• Komentarzy [37]
  • czytano: [2035]

autor: ~A klasa 2009-08-03 11:49:14

avatar

najlepszym zawodnikiem sokoła był sędzia główny no i debiut w A klasie zakończył się zwycięstwem musicie go kupić żeby wam każdy mecz sedziowal to może się utrzymacie w A klasie ;)

autor: ~anonim 2009-08-03 12:05:59

avatar nara frajerze :)

autor: ~anonim 2009-08-03 12:18:11

avatar Co to za debil tu pisze pewnie z Kopci,przytocz mi choc jedna dogodna sytuacje jaka Kopcie stworzyly,poza prezentem jaki wam Marek zrobil,zero i nic poza skomleniem i wymuszaniem na sedzi faulu,a kultura i zemszczenie na kazdym kroku to chyba norma ludzi z lasu.

autor: ~kibic 2009-08-03 13:10:24

avatar Wczoraj mogliśmy oglądać piękną piłkę w wykonaniu Sokoła, wreszcie nasi zaczęli grać składnymi akcjami, ładnie rozgrywali piłkę i co najważniejsze strzelali. Jak widać treningi przynoszą diametralne zmiany, tak trzymać panowie, brawo.

autor: ~A klasa 2009-08-03 13:17:31

avatar a co wy ćwoki z sokolnik dorwaliście się do a klasy i myslicie że będziecie tu rządzić to nie B klasa osły jedne a ten mecz to fuksem wygraliście i z pomocą sędziego zobaczycie jak traficie na mocniejsza druzenę to wyżej hu......... nie podskoczycie.

autor: ~anonim 2009-08-03 13:26:24

avatar I to jest wlasnie wyraz  chamskiej kultury ludzi z dzikiego zachodu.

autor: ~Sokolan 2009-08-03 13:28:04

avatar Morda w kubel dziku bieszczacki.

autor: ~anonim 2009-08-03 13:28:19

avatar J.E.B.A.C KOPCIE C.W.E.L.E WIESNIAKI

autor: ~A klasa 2009-08-03 13:31:36

avatar kulturę to wy pokazujecie właśnie w wypowiedziach niżej i tak spadniecie z A klasy i tak buraki

autor: ~kibic 2009-08-03 13:53:49

avatar to czy spadniemy czy nie to jest nasza sprawa. Zobaczymy co pokazecie za tydzien z Hadykówka. dostaniecie 3 i to chyba bedzie najmniejszy wymiar kary :)

autor: ~anonim 2009-08-03 14:02:26

avatar a dlaczego wczoraj nie gral wisniewski? rękas tylko chwile. Słyszalem ze na treningach spisuja sie dobrze. Nie wiem czy to trema czy to za duzy ciezar dla nich. Wiadomo jesli sie wychodzi od poczatku do meczu to gra sie calkiem inaczej niz wejsc z marszu i od razu zagrac jak z nut. Moim zdaniem powinni sie pokazywac czesciej i troszke dluzej  no bo przeciez nikt nie jest niezastapiony.

autor: ~A klasa 2009-08-03 14:03:33

avatar a Wisan założy wam z piatke na kark i pojedziecie z płaczem do domu cwaniaki

autor: ~anonim 2009-08-03 19:08:51

avatar panowie takie pytania do trenera nie na stronie, po co ?

autor: ~anonim 2009-08-03 19:11:31

avatar no ale oni chyba nie sa wstanie zadnego zastapic

autor: ~LZS Jadachy 2009-08-03 19:30:07

avatar Gratulacje chłopaki niezły start. Pozdrawiam

autor: pussyhunter 2009-08-03 21:10:43

Profil pussyhunter w Futbolowo wczoraj wam sie udalo reszte meczy przegracie pajace hahahaha a na wiosne dostaniecie dwucyfruwe

autor: ~S 2009-08-03 21:29:47

avatar Pussyhunter co to za bezmuzg.Kultura jak najbardziej w lesie,pniaki jeba.ne.

autor: ~anonim 2009-08-03 21:31:29

avatar Wisnia gdzie sa foty z meczu?

autor: ~skp 2009-08-03 22:41:48

avatar Gorąco tu na tej Waszej stronie;) tylko ta napinka nie bardzo jest potrzebna;p Gratki z okazji zdobycia 3 punktow

autor: ~anonim 2009-08-03 22:47:25

avatar my sie nie napinamy, gramy swoje, tylko ktoś tu nie potrafi przygrywać :)

autor: ~anonim 2009-08-04 10:12:21

avatar lzs  kepus  kepie zal tez ma swa  strone

autor: ~anonim 2009-08-04 12:42:31

avatar ja bym widzial  w zespole jeszcze parucha i haliniaka  z  oks mokrzyszow i  okregowka  jest  nasza       ;

autor: ~anonim 2009-08-04 20:17:02

avatar po co nam jakis paruch albo halinak hah widzialem jak gral mokrzyszow i nikt sie nie wyroznia tam

autor: ~anonim 2009-08-05 12:08:33

avatar

CHYBA  BYLES  NA  MECZU   JUNIOROW    HALINIAK  TO DOBRY  POMOCNIK  GRAL  W WISLE  SANDOMIERZ   ISRZE  SOBOW  4 LIGA  I OSTATNI W  MOKRZYSZOWIE  A  PARUCH  TO  TYPOWY  N  APASTNIK    NIE  JEDEN  KLUB CHCIAL  BY  ICH  MIEC

autor: ~EC 2009-08-06 22:30:53

avatar Bardzo dobrze napisany tekst :) pozdrawiam i powodzenia  w tyn sezonie :)

autor: ~WLW 2009-08-06 23:59:09

avatar fachowo opisane spotkanie krotko i na temat bardzo dobry redaktor :)) pozdrawiam :P

autor: ~anonim 2009-08-07 15:37:28

avatar DUMA ? Z KTOREJ STRONY SIE DOBRZE ZAPREZENTOWAL ? DUZO BLEDOW I STRAT !!!!

autor: ~anonim 2009-08-07 17:01:34

avatar co turbiarz?przeciez on nic w niedziele nie zagral kompletnie brak sil ciagle ciagniecie pilki i tracenie jej ;|

autor: ~anonim 2009-08-07 17:34:28

avatar duma to drewniak

autor: Wisnia22 2009-08-07 18:35:09

Profil Wisnia22 w Futbolowo sami jesteście drewniacy mi się podobała ich gra wiec ich wroznilem a jesli wy macie jakies zastrzeżenia to zarejestrujcie się na stronie i oceniajcie zawodnikow a nie komentujecie jako anonimy

autor: ~anonim 2009-08-07 18:55:29

avatar ciekawe wisnia co ci sie podobało  chyba ze sobie w piłke nie mogł trafic

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.