Sokół Przegrywa szlagier

• autor: Ramzi717, 2008-10-01 13:37
Sokół Sokolniki - Termopol Żabno 2:3 (0:0)

W minionej kolejce podejmowaliśmy zespół z Żabna.
Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0 a zawodnicy Sokoła zmarnowali trzy znakomite akcje do zdobycia gola.
Dopiero w drugiej połowie rozpoczęło się strzelanie.
W 47minucie Sokół dostaje pierwszy cios a katem zostaje Strachowski i Termopol prowadzi 1:0.
W 53minucie po mocnym płaskim uderzeniu Sokoł przegrywa 2:0.
Nadzieje w serca kibiców wlał M.Wdowiak w 75minucie i zdobył kontaktową bramkę jednak w 80minucie Termopol strzela Sokołowi bramkę na 3:1.
Dalsze minuty to masowy szturm na bramke Kusińskiego jednak nic z tego nie wynika na 4minuty przed koncem meczu J.Jędral po rzucie karnym zdobywa bramkę i jest 3:2 a zawodnicy gospodarzy ciągle dążą do wyrównania.
Po końcowym gwizdku wynik 3:2 dla Termopolu staje się faktem i tym samym Termopol nie przegrywa z Sokołem już od 10lat !. Gdyby wykorzystane sytuacje z pierwszej połowy meczu lider mogłby spokojnie kontrolować przebieg spotkania.
Po meczu zawodnicy zwycięskiej drużyny śpiewali
 "MAMY LIDERA  TERMOPOL  MAMY  LIDERA".
Mecze bezpośrednie liczą się na koniec sezonu wiec liderem byliśmy my.

A oto decyzja z meczu Termopol - Wola 3:1 zawody zweryfikowano jako walkower 0:3 dla LZS Wola w drużynie gospodarzy Budziło Damian brak dowodu tożsamości

Tym samym na fotel lidera awansuje LZS Wola vice lider Sokół no więc w tą niedziele kolejny szlagier na szczycie