Sokół Sokolniki - Stal Nowa Dęba 5:1 (3:1)

Sokół: Michalak, Paprocki, Ulawski, Nowak, Grabowski (80' Kulig), Chara (70' Bednarz), Cąpała, Bieńko, Zylik, Bożek, Szeser.

Bramki:

13' Nowak

32' Zylik

44' Zylik

45' Rożnowski (rzut wolny)

65' Zylik

86' Kulig

autor: ~Kibic 2014-09-24 19:29:14

avatar Pieknie Panowie jest przelamanie niemocy strzeleckiej,oby to sie przelozylo w niedziele i 3 pkt.zostaly w Sokolnikach.

autor: ~anonim 2014-09-24 19:40:20

avatar no no Murzyn jest nieoceniony dla tej drużyny :) Na bramce czy w polu zawsze na plus :) Prawie jak J.Z. w drużynie zza miedzy :)

autor: ~anonim 2014-09-24 20:41:53

avatar Właśnie murzyn pokazał, że nie trzeba być nie wiadomo kim, żeby bramki strzeleć i wygrywać. Widać było dzisiaj, połowę sytuacji wykorzystane i zwycięstwo. To samo powinno być w meczu przeciwko Rzeczycy, Kamieniowi czy Stalówce. Oby w następnych meczach wpadało do siaty jak są okazje :)

autor: ~`q 2014-09-24 20:45:32

avatar znacie wynik grębowa

autor: ~anonim 2014-09-24 20:57:58

avatar Grebow-Nisko 2-1,Wrzawy-Skopanie 0-2,Jelna-Kamien4-1,Kotowa Wola-Skowierzyn5-1.

autor: ~anonim 2014-09-24 23:23:50

avatar ku.r.wa to jak to jest z rzeczyca i kamieniem remis z rudnikiem porazka po 30 sytuacji strzeleckich i zero efektu, graja jak bezmozgi a przyjezdza nowa deba i dostaje 5:1 ??? o co tu chodzi ?? czy nowa deba przyjechala trampkarzami ??

autor: ~anonim 2014-09-25 07:14:22

avatar Dobra dobra,nie podniecajcie sie Murzynem jego gol to byl strzal do pustej bramki.Cieszy wygrana i oby teraz trafic jakas przecietna druzyne i lecimy do finalu.W niedziele Skopanie i oby ten wynik zostal powtorzony

autor: ~anonim 2014-09-25 09:26:52

avatar Ta drużyna potrafi grać z drużynami dobrymi, a nie słabeuszami który wykopują piłki na drugą połowę. Cieszmy się z takich rzeczy :)

autor: ~Kibic 2014-09-25 10:33:34

avatar Wczoraj widzieli wszyscy jaka ta 4-liga jest slaba,Sokol wygrał 5-1 a moglo byc 9,10.

autor: ~anonim 2014-09-25 10:59:49

avatar wy sie nie podniecajcie jednym meczem bo z jastkowicami bylo 6:1 pozniej z meksykiem 4:1 i pozniej totalna porazka w pozostalych meczach

autor: ~anonim 2014-09-25 13:26:55

avatar Nie ważne co było, ważne co jest teraz i ważne żebyśmy się odblokowali na strzelanie bramek :)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.