Jeziorak pokonany! Dwie bramki samobójcze!

25-08-2013

Jeziorak Chwałowice - Sokół Sokolniki 1-2 (0-2)

Skład: Kulig, Piasecki, Ulawski, Duma, Mączka, Szado (86' Kopeć), Kodyra, Paprocki, Tarnowski (74' Kasak), Szeser, Jabłoński.

Bramki:

7' samobójcza (Jeziorak)

43' Szeser

89' samobójcza (Sokół)

autor: ~anonim 2013-08-25 18:51:42

avatar Ale widać brak Rumuna. Straszny chaos w środku.

autor: ~sanna 2013-08-25 21:00:20

avatar komentarz zablokowany (niezgodny z regulaminem)

autor: ~jeziorak 2013-08-25 21:28:24

avatar komentarz zablokowany (wulg)

autor: ~Sokolan 2013-08-25 22:00:36

avatar Brawo panowie, widać było wszelkie starania Jezioraka ale w tym meczu byliśmy lepsi. Wynik tego może i nie odzwierciedla bo 2-1 to tak samo jak np. 20-19 dla Sokoła. Szkoda mi chłopaków z Jezioraka bo każda ich strata to od kibiców było słychać tylko kur... chu.. Szkoda.. A co do bramki straconej przez Mączkę to wypadek przy pracy.. Moim zdaniem dzisiaj razem z Piaseckim na obronie spisywali się najlepiej , widać że Paweł nie boi się przeciwnika i żadna piłka nie jest dla niego stracona :) Brawo i oby tak dalej! Na pochwałę zasługuje też Kulig! Bardzo dobre wyjścia na szesnastkę :) Ostatnia sprawa to sytuacje dla Sokoła... bo tu jest chyba najgorzej .. Do przerwy obie ekipy podobnie lecz w drugiej połowie to Sokół powinien prowadzić minimum 4:0 nie licząc dwóch bramek przed przerwą Pozdro

autor: ~anonim 2013-08-25 22:24:17

avatar Kulig Piasecki i Mączka, dzieki nim mamy te 3 pkt reszta zespołu bez rewelacji zagrała, szkoda mi Jabłońskiego i Szady ze nic nie strzelil bo widac ze sie starali, Kasak rowniez na plus mimo ze rezerowy,

autor: ~kibic okręgówki 2013-08-25 23:13:59

avatar Ja bym chciał pochwalić admina ktory prowadzi stronkę. Chyba nie ma takiej drugiej stronki że chwile po meczu mamy już newsa z dosłownie wszystkim. Brawo :)

autor: ~OstatniSprawiedliwy 2013-08-26 00:09:40

avatar A gdzie się podziało 40 komentarzy z innego tematu? Były niewygodne to usunęliście? (były niezgodne z regulaminem komentowania)

autor: ~anonim 2013-08-26 11:31:56

avatar wejdz na stronke Strazaka,tam tez info i opis zaraz po meczu;)

autor: ~anonim 2013-08-26 11:47:22

avatar jak patrze na tabele to sprawa wygląda następująco miejsca od 1-7 walka o awans, a 8-16 walka o utrzymanie

autor: ~piła 2013-08-26 12:28:25

avatar Najlepsi na boisku Kulig i Piasecki. Druga połowa meczu przespana. Brawo Sokół za zwycięstwo w Chwałowicach. Za tydzień liczę na to, że pokażecie więcej!

autor: ~anonim 2013-08-26 18:54:42

avatar dobrze ze Oźga nie grał w Chwałowicach bo by nam troszkę obrońców pościgał