Strażak Przyszów - Sokół Sokolniki 2-3 (1-1)

Skład: Czerepak, Rutyna, Dziedzic, Nowak A, Nowak W (62' Kasak P), Ulawski, Paprocki, Szado, Szwedo, Tarnowski, Radłowski B (46' Radłowski J).

50' - Matyka G

63' - Kasak P

90' - Kasak P

WIĘCEJ W  ROZWINIĘCIU  !

Piłkarze Łęgu Stany w 80' zeszli z boiska na znak protestu przeciwko decyzjom sędziów. Wynik z boiska 1-1. Truck nie zagrał z Koroną z powodu sporej ulewy. Boisko nie nadawało się do gry. Nowym liderem została Unia Skowierzyn która pokonała na wyjeździe długo utrzymującego się na  pozycji lidera Jezioraka Chwałowice aż 3-0! Unia oraz Jeziorak uzbierali po 59 punktów, na 3 miejscu jest Sokół któremu do lidera i wicelidera brakuje tylko 1 punkt. Piłkarze Kempusa "zapewnili" sobie już spadek do B-Klasy. Drugi od końca tabeli Kolejarz Knapy grając z Jadachami do przerwy przegrywali już 5-0, w drugiej odsłonie tego spotkania gospodarze wyszli na płytę boiska tylko w 7 a po chwili jeden z zawodników Kolejarza doznał kontuzji a więc sędzia zakończył spotkanie w 46 minucie. Kolejarz musi teraz ostro walczyć aby przynajmniej mieć szansę na baraże. Sanna po bolesnej porażce ze Stanami teraz w mecz z Tarnowska Wolą odrobiła straty wygrywając 5-3 chociaż do szatni zawodnicy schodzili przy stanie 2-1 dla Sanny.