LKS Sokół Sokolniki - strona oficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Reg. komentowania

Wszyscy chętni do komentowania newsów na stronie www.sokolsokolniki.futbolowo.pl są zobowiązani zaznajomić się z niniejszym regulaminem i bezwzględnie go przestrzegać. Niniejszy regulamin ma służyć zachowaniu porządku oraz odpowiedniego poziomu dyskusji w komentarzach do newsów w serwisie sokolsokolniki.futbolowo.pl

1. Redakcja strony nie ponosi odpowiedzialności, za treści opublikowane przez użytkowników
  2. Komentować treści mogą osoby zalogowane oraz nie zalogowane.
  3. Redakcja ma prawo usunąć dany komentarz (lub wątek, który dany komentarz rozpoczyna) z następujących powodów:
    • Komentarz jest wulgarny.
    • Komentarz wzywa do nienawiści.
    • Poziom merytoryczny komentarza jest bardzo niski.
    • Komentarz obraża zawodnika, trenera, sponsora lub zarząd klubu.
    • Komentarz jest obraźliwy (bezpośrednio obraża innego komentującego lub dowolną inną osobę).
    • Bez podawania przyczyny jeśli uzna to za stosowne lub będzie tego wymagała dana sytuacja.
  4. Komentarze dodawane są automatycznie, ale w przypadku niespełnienia punktów regulaminu, mogą zostać usunięte w dowolnej chwili
  5. Redakcja zastrzega sobie prawo do blokowania użytkowników, którzy nagminnie łamią regulamin komentowania na serwisie sokolsokolniki.futbolowo.pl
  6. Redakcja www.sokolsokolniki.futbolowo.pl  zastrzega również sobie prawo do wprowadzania zmian do powyższego regulaminu. Przypominamy również, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku do jego przestrzegania.
  7. Redakcja ma prawo do włączenia opcji dodawania komentarzy dla osób tylko zalogowanych.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona www.sokolsokolniki.futbolowo.pl nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS SOKÓŁ SOKOLNIKI Stal Nowa Dęba
LKS SOKÓŁ SOKOLNIKI 3:1 Stal Nowa Dęba