LKS Sokół Sokolniki - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 202, wczoraj: 342
ogółem: 1 745 979

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najnowsza galeria

Pogoń Leżajsk - Sokół Sokolniki 1:2
Ładowanie...

Buttony

Zegar

Statystyki drużyny

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Adamczyk Łukasz
Adamczyk Łukasz 2519 minut
2. Michalewski Maciej
Michalewski Maciej 2429 minut
3. Szewc Marcin
Szewc Marcin 2408 minut
4. Marzec Patryk
Marzec Patryk 2366 minut
5. Koselak Krzysztof
Koselak Krzysztof 2362 minut
6. Jarosz Maciej
Jarosz Maciej 2355 minut
7. Fietko Maciej
Fietko Maciej 2006 minut
8. Kwiecień Jakub
Kwiecień Jakub 1964 minut
9. Kowalski Hubert
Kowalski Hubert 1805 minut
10. Szymański Rafał
Szymański Rafał 1794 minut
11. Szymański Bartosz
Szymański Bartosz 1245 minut
12. Chmiel Marcin
Chmiel Marcin 1179 minut
13. Polit Adam
Polit Adam 1027 minut
14. Bażant Kamil
Bażant Kamil 679 minut
15. Maruszczak Krystian
Maruszczak Krystian 247 minut
16. Kaniszewski Mikołaj
Kaniszewski Mikołaj 231 minut
17. Czachór Patryk
Czachór Patryk 186 minut
18. Michalski Mateusz
Michalski Mateusz 90 minut
19. Pasek Mateusz
Pasek Mateusz 89 minut
20. Kodyra Rafał
Kodyra Rafał 30 minut

Najbliższe spotkanie

SOKÓŁ SOKOLNIKIBukowa Jastkowice
SOKÓŁ SOKOLNIKI   Bukowa Jastkowice
2018-06-24, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS Rotunda KrzeszówSOKÓŁ SOKOLNIKI
KS Rotunda Krzeszów 1:5 SOKÓŁ SOKOLNIKI
2018-06-17, 18:00:00
    relacja »

Sokół na Facebook"u !


Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
Unia Skowierzyn - Sokół Kamień
Stal II Stalowa Wola - KS Rotunda Krzeszów
SOKÓŁ SOKOLNIKI - Bukowa Jastkowice
Strzelec Dąbrowica - Olimpia Pysznica
Stal Gorzyce - OKS Mokrzyszów
Stal Nowa Dęba - LZS Ździary
San Kłyżów - Słowianin Grębów
Pogoń Leżajsk - KP Zarzecze
Sparta Jeżowe - Górnovia Górno

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Górnovia Górno 6:0 Unia Skowierzyn
KP Zarzecze 1:4 Sparta Jeżowe
Słowianin Grębów 0:3 Pogoń Leżajsk
LZS Ździary 1:2 San Kłyżów
OKS Mokrzyszów 0:1 Stal Nowa Dęba
Olimpia Pysznica 0:4 Stal Gorzyce
Bukowa Jastkowice 11:1 Strzelec Dąbrowica
KS Rotunda Krzeszów 1:5 SOKÓŁ SOKOLNIKI
Sokół Kamień 2:1 Stal II Stalowa Wola